Osman Yıldız Orman Ürünleri
  • MİSYONUMUZ
  • VİZYONUMUZ
  • İLETİŞİM

Misyon

En büyük misyonumuz, müşteri odaklı çalışma gayretidir. Bunun yanı sıra modern çağın tüm mobilya tarzıyla yaşam alanlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak da bir o kadar mühimdir. Bir marangoz atölyesi ile başlayan Osman Yıldız A.Ş’nin hikayesi, işte bu misyonlarla bugüne gelmiştir. Kaliteli ürün ilkesinde asla ödün vermeyen Osman Yıldız, yalnızca ürünlerinde değil satış sonrası hizmette de aynı kalite hassasiyetle çalışmaktadır. Tüm değerli çalışanlarına aynı ilkeleri aşılayarak bir aile ortamı içinde büyük işler başarmaya ve değişen teknolojileri yakından takip ederek yaşam alanlarına değer katmaya devam etmektedir.

Vizyon

Kurulduğu günden bugüne yenilikçi bir vizyonla kendini daima ileriye taşıyan Osman Yıldız, üretimini geliştirerek müşteri memnuniyeti odağında çalışmalarını sürdürdü. Hiçbir zaman usta-çırak ilişkisini benimsemeyen, tüm çalışanlarına aynı hassasiyetle yaklaşan bir anlayışı benimsedi. Teknolojide her zaman yeniliği takip ederek kendini ileriye taşıyan Osman Yıldız, tecrübe ve kaliteye önem vererek sektördeki yerini büyük bir emekle kazandı. Osman Yıldız A.Ş’nin sektördeki yeri Osman Yıldız’ın asla ödün vermediği vizyoner anlaşıyı sayesinde oluştu.

İletişim Bilgileri

  •    İNÖNÜ MAH. GENÇLİK CD. NO:77/A, GEBZE/Kocaeli

  •    +90 262 643 12 22

  •   +90 262 643 53 49

  •    info@oyas.com.tr

  •    Pazartesi-Cumartesi 08:00-18:30

HAKKIMIZDA

Osman Yıldız, 1984 yılında kurduğu marangoz atölyesinde bugünkü mobilya sektörü hikayesine başladı. İş dünyasının zorlu yollarına karşı dur durak demeden emin adımlarla yürüyen Osman Yıldız, kalite anlayışından ve inovatif üretim ilkesinden asla ödün vermedi. Mesleğine orman mamulleri üretimi ile başlayan Osman Yıldız, sahip olduğu çalışma prensipleri sayesinde iş hacmini genişletti, orman mamullerinin yanı sıra kapı üretimi de yapmaya başladı ve Yıldızpan Orman Ürünleri ile 2009 yılında kapı sektörüne başarılı bir giriş yaptı. Pazarda günden güne büyüyen yerini korumak ve daha da sağlamlaştırmak için 2014 yılında Gebze’de kurduğu üretim fabrikasında üretim kapasitesini daha da geliştirdi.

Müşterilerine her zaman daha iyisini sunmayı hedefleyen Osman Yıldız, müşterilerinin yaşam alanlarına en uygun ürünü bulabilmelerini sağlamak ve daha yakın olabilmek amacıyla 2016 yılında Sultanbeyli’de bir showroom açtı ve sektörde ilgi görmeye devam etti. 2017 yılında ise bambaşka bir yol haritası çizerek Yıldızpan Orman Ürünleri’yle kurumsal hayata geçiş yapmak üzere Osman Yıldız A.Ş’yi kurdu ve Yıldızpan Orman Ürünleri’ni bu ana firma çatısına aldı. Osman Yıldız ailesi olarak yaşam alanlarınız için tasarıyor ve üretiyoruz.